Poszukujemy do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Księgowy/ Samodzielny księgowy

Wymagania:
- wykształcenie wyższe /preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, doradztwo podatkowe/;
- min.3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowej/księgowego;
- znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
- obsługa programu księgowego Sage Symfonia, mile widziana znajomość programu Płatnik;
- znajomość obsługi komputera MS Office (Excel, Word, Outlook);
- znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem;
- samodzielność i odpowiedzialność;
- dokładność i systematyczność;
- dobra organizacja pracy;

Obowiązki:

- obsługa klientów w zakresie prowadzenia pełnej księgowości oraz ksiąg przychodów i rozchodów;
- weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym;
- dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami;
- obsługa kadrowa i płacowa /w zależności od podmiotu/;
- prowadzenie ewidencji środków trwałych;
- pomoc przy przygotowywaniu deklaracji PIT, VAT, ZUS / w zależności od podmiotu/
- bieżący kontakt z klientami

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- stabilne warunki zatrudnienia;
- świadczenia pozapłacowe;
- szkolenia z zakresu wykonywanej pracy;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- dobrą atmosferę pracy;
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: do@ogrodowska.pl do dnia 27 lipca 2018 roku - podając w treści nr ref. K/07/2018.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Jednocześnie informujemy, że Administratorem danych jest Kancelaria Księgowo-Finansowa Dorota M.Ogrodowska z siedzibą w Pruszczu Gdańskim , ul. Kochanowskiego 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani /Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Administratora. Podstawą przetwarzania danych osobowych zgoda na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale jest warunkiem uczestniczenia w procesie rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Zapraszamy do aplikowania.

Dorota M.Ogrodowska

właścicielka Biura Rachunkowego Kancelaria Księgowo-Finansowa